Transformatoren testen en uitmeten
Control & Protection levert alle soorten Megger-testapparatuur voor transformatoren. Rekenen op nauwkeurige gegevens is belangrijk, zelfs bij complexe tests. Zo krijgt u een duidelijk en betrouwbaar zicht op de staat van uw transformatoren.

Duidelijke gegevens voor betere beslissingen
Onze meetinstrumenten voor transformatoren ondersteunen zowel offline testen als online monitoring. Ze geven u de informatie die u nodig heeft om onderhoud te plannen, problemen te voorkomen en uw activa te beschermen.
Met de juiste gegevens op het juiste moment kunt u:
- Problemen vroegtijdig opsporen
- Onverwachte storingen voorkomen
- Uitval beperken
- De veiligheid verbeteren
- De levensduur van transformatoren verlengen
Van reactief naar voorspellend
Veel bedrijven vertrouwen nu op transformator testing tools van Megger omdat ze een proactief onderhoud mogelijk maken. In plaats van te wachten tot er iets misgaat, kunt u vroegtijdig ingrijpen en ervoor zorgen dat alles soepel blijft verlopen.
Onze test- en meetapparatuur voor transformatoren
In ons assortiment zitten tientallen meet- en testinstrumenten voor transformatoren. Hieronder vindt u een kleine greep uit ons aanbod. Op zoek naar iets specifieks? Contacteer ons.
![]() TRAX Multifunction transformer and substation test system De TRAX is een uitgesproken evenwichtig multifunctioneel instrument dat gewenste outputs/bronnen biedt zonder overmatig gewicht, en dat gebruiksvriendelijk blijft terwijl het tegelijkertijd een grote veelzijdigheid biedt. | ![]() TAU3 true three-phase transformer winding analyser Echte driefasige transformatoranalysator voor elektromechanische tests van vermogens-, distributie- en instrumenttransformatoren. | ![]() FRAX series sweep frequency response analysers Detecteer mogelijke mechanische en elektrische problemen in vermogenstransformatoren – FRAX099, FRAX101, FRAX150 |
![]() IDAX series of insulation diagnostic analysers Meet het vochtgehalte, tan delta/vermogensfactor en olie-geleidbaarheid met behulp van DFR in het veld – IDAX300/300S, IDAX322, IDAX350 DFR-metingen (Dielectric Frequency Response) voor isolatiediagnostiek. | ![]() OTS PB and OTS AF series of insulating oil test sets Volautomatische diëlektrische doorslagtesters voor isolatieolie Voer nauwkeurige doorslag- en weerstandstests uit op minerale, ester- en siliconenisolatievloeistoffen. | ![]() InsuLogix® G2 acetylene, hydrogen, and moisture monitor Online gasanalysator (DGA) voor detectie van beginnende en kritieke storingen. Profiteer van de gecombineerde functionaliteit van een detector voor beginnende storingen (H2) en een detector voor kritieke boogstoringen (C2H2) in één instrument. |
Bestel uw transformator testapparatuur bij Control & Protection
Control & Protection levert betrouwbare Megger-testapparatuur voor transformatoren en helpt u bij het kiezen van de juiste tools die aan uw behoeften voldoen. U krijgt duidelijke instructies voor de installatie en het gebruik, samen met langdurige ondersteuning van een team dat verstand heeft van transformatortesten.





